Košík 0

REKLAMACE A VRÁCENÍ

Vrácení – výměna

 

Pokud Vám zboží nebude nebo jste si nákup jednoduše rozmysleli, můžete zboží vyměnit nebo vrátit. Máte na to dokonce 60 dní! Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a my Vám přesně popíšeme, jak na to. Nebojte, nic těžkého to není, jen podáte zásilku na poštu 😉 .
Přejete si zboží vrátit? – Při vrácení zboží zašleme do 10 pracovních dní od přijetí vrácené zásilky peníze na Váš účet včetně poštovného, které jste zaplatili za zpětnou cestu.
Zboží se Vám líbí, ale nesedí velikost a chtěli byste jinou? – Není problém, vraťte nám produkt, který chcete vyměnit s informací o změně. Až ho obdržíme, obratem pošleme požadovanou velikost zpátky k Vám. Dopravu k nám i zpět hradíme opět my.

 

Reklamace
Zboží přišlo v jiném stavu, než jste očekávali nebo se při běžném užívání nezvykle znehodnotilo? Bude to asi naše chyba, nikdo není dokonalý. Nemusíte ovšem zoufat, na všechny produkty se vztahuje 2 roky záruka. Opět nás, prosím, kontaktujte, abychom uvedli věci na pravou míru. Jakmile zhodnotíme a uznáme reklamaci, vyměníme poškozené zboží za nové. Poštovné znovu hradíme k nám i zpět.

 

Poznámky
Zboží zasílejte na tuto adresu:
PrintX s.r.o.
Třebovská 65
56203 Ústí nad Orlicí* Vždy nás před odesláním kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, abychom byli připraveni.
* V případě vrácení nebo výměny musí být zboží nepoškozené včetně obsahu, který jste původně dostali.
* Cenu poštovného vracíme po přiložení účtenky, maximálně však do výše 44 Kč (= Doporučená zásilka České pošty).
trikovnik_7_08
Doprava ZDARMA
od 800 Kč
trikovnik_7_03
Do 3 pracovních dnů
od objednání u vás
trikovnik_7_05
Vlastní návrh potisku
již od 1 kusu